Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaBİLİŞİM DÜNYASIHızlı indexlenme nasıl gerçekleşir?

Hızlı indexlenme nasıl gerçekleşir?

Hızlı indexlenme nasıl gerçekleşir?

Web sitenizi hızlı bir şekilde indekslemek istiyorsanız bunu gerçekleştirmenin tek yolu iyi bir konum olan bir siteden backlink almaktır, Eğer içeriğinizi konumlandırdıysanız ile ilgili tüm teknik kriterleri yerine getirdiği iseniz bu durumda 24 saat içerisinde index edebilirsiniz sitenizin eklendiğini anlamak için web adresinizi arama kutusunun içeriğini yazı Eğer indexlenme gerçekleştiyse arama bölümünde sitenize ait yazılar olan bir ekran görüntülenecektir.

İndexlenme nin gerçekleşmesi durumunda ise sitenize ait içerikler görüntülenmeyecektir.

Sitenizi hız indeksi yemeden önce Google dizinde kaydetmeyi unutmayın

Bunun için https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?continue=/addurl  bağlantılı Tıklayın ve sitenize Google dizinine kaydedin web sitenizi başka dizi nerede kaydedebilirsiniz. önemli dizinlerin listesini Ayrıca sonuca sitenizi indexlemek için sertifikaları da kullanabilirsiniz.

web üzerindeki standart üreticileri web sitenizin bu standartlara uygun olması durumunda bir onay verir bu onayları sertifika olarak adlandırabiliriz bu türden sertifikaların bulunduğu Siteler başarılı sayılır, Bu nedenle de daha iyiyim indexlenirler bu nedenle Google pek çok Sertifikayı onaylamadı.

Örneğin ve w3c bunlardan en popüler olabilir tasarım alanında verilen bu sertifikaya ek olarak güvenlik alanında son zamanlarda popüler olan tekrar sayısı sertifikasını da alabilirsiniz içerik alanında dağıtılan sertifikalar oldukça yetersizdir.

Türkçe sitelere ve içeriye ödül veren tek organizasyon Sitesi altın örümcekler Örneğin bu yarışmada ödül alan site sahipleri Altın Örümcek ödüllerinin bağlantısını sayfalarını koyarak Google botlarının dikkatini çekebilirler; Özellikle bu tür popüler sertifikalar Google botları üzerinde özel olarak tanımlanmıştır.

site haritası ile indexlenme yi kolaylaştırın Google sitenizi tararken sayfaları olabildiğince hızlı bir şekilde veritabanına kaydetme ye çalışıyor ancak sayfaların yeri hiyeraşik düzeni karışık olabilir bu nedenle de tüm içeriği kısa bir sürede kaybetmesi zor ulaşabilmektedir.

bu durumda Google site sahiplerine kolaylık sağlayacak site haritası saypmet hep isimli bir işlevi kullanmaktadır bu işleri sayesinde Google kendisine sunulan bağlantıları ve bunlarla ilgili sayfaları ziyaret eder ve veritabanı hemen kaydeder.

bu durum özellikle Çok sayfalı sistemler için büyük bir avantaj sağlamaktadır sitemizde bir harita oluşturmak için www.xml-sitemaps.com sitesini kullanabilirsiniz Ayrıca daha büyük siteler için oluşturulan site haritası yazılımını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

www.sitepapbuilder.net sitemaps oluşturduktan sonra xml veya xml.gz formatındaki dosyanızı http://www.google.com/webmasters adresine girin ve  sonrasında sitenin size ait olduğunu onaylamak için istenilen adla bir http://www.siteadı.com/index.html dosyasını sitenize yükledikten sonra site haritaları bölümünden site haritanızı ekleyebilirsiniz sitemap sitenize ekledikten bir hafta ile 12 hafta arası değişen bir süre içerisinde sitemap  içerisinde bulunan tüm bağlantılar Google veri tabanına eklenecektir.

How does fast indexing work?

If you want to index your website quickly, the only way to do this is to get a backlink from a site that is in a good position, if you’re fulfilling all the technical criteria that relate to your presence, you can index your content in 24 hours if you write the contents of the search box in your web address to understand that your site has been added. If indexing has been performed, a screen with articles belonging to your site will be displayed in the search section.

If the indexing occurs, the contents of your site will not be displayed.

Don’t forget to save your site in the Google index before eating the speed index

Click on https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?continue=/addurl Click here and save your site to the Google index where you can save another set of your website. You can also use certificates to index your site to the conclusion of important indexes.

The standard manufacturers on the web give you an approval if your website complies with these standards. We can name these approvals as certificates. Sites with such certificates are considered successful, so they’re better indexed, so Google didn’t approve many Certificates.

In addition to this certificate given in the field of design, w3c is the most popular among them.

The site is the only organization that gives awards to Turkish sites and the inside of gold spiders. For example, site owners who have won awards in this contest can get the attention of Google bots by putting the link pages of Golden Spider awards; Specifically, such popular certificates are specifically defined on Google bots.

Make it easy to index with the site map Google is trying to save pages as quickly as possible while crawling your site, but the location of the pages can be complicated by hierarchical order, so it is difficult to lose all content in a short time.

In this case, Google site owners will provide convenience to the site map saypmet always uses a function called the name of them through the work that Google provides links to them and related pages and saves the database immediately.

This is a great advantage especially for multi-page systems www.xml-sitemaps.com to create a map on our site You can also download and use the free site map software for larger sites.

Once you have created www.sitepapbuilder.net sitemaps, enter your file in xml or xml.gz format at http://www.google.com/webmasters, and then click on the desired name to confirm that the site belongs to you. After you have uploaded the .html file to your site, you can add your site map from the site maps section. All links in the sitemap will be added to the Google database within a period of one week to 12 weeks after you have added it to your sitemap site.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments