Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaİLETİŞİM ÇAĞIGoogle de ilk sayfada çıkmak için 20 SEO kuralı

Google de ilk sayfada çıkmak için 20 SEO kuralı

Google de ilk sayfada çıkmak için 20 SEO kuralı

Merhaba arkadaşlar google’da nasıl ilk defa da çıkabileceğiniz Anlatmaya çalışacağım.

Google’da ilk sayfada çıkmak istiyorsanız versenize seo kurallarını uygulamanız gerekecek, bir Google’da ilk sırada çıkmak kolay değildir.

Ancak size anlatacaklarımız uyguladığınızda o kadar da zor olmadığını göreceksiniz arkadaşlar web siteniz var Ancak Google’a istediğiniz sıralarda yer almıyorsa yöntemlerine bakmanızda fayda var Sizi hem reklam bütçesinden kurtarır hem de web sitenizi arama sonuçlarında istediğiniz sıralarda görmemizi yardımcı olur.

Peki ne yapmanız gerekiyor teorinin temel kurallarını denize uygulayarak başlayabilirsiniz. Google’da ilk sayfada veya ilk sırada çıkmak için yapması gereken siyah teknikleri Şimdi size anlatmaya kırmızı sınırlı değildir.

Belirtmiş olduğumuz teknikler en temel teknikler , Bunlar çoğaltılabilir veya arama motorlarına göre değiştirilebilir.

Birinci kural sitemizin başvuran uzun uzun kısa olması lazım arkadaşlar sayfamızda başlık uzunluğu 70 karakterden az olmalıdır,

ikinci kuralımız anahtar kelime ile ilgili en önemli temel sucukları seçmelisiniz anahtar kelime uzunluğu 260 karakterden az olmalıdır, fazla olması Fesih sebebiyle Seo açısından sakınca oluşabilmektedir.

üçüncü kuralımız açıklama metni içeriğin uzunluğu 160 karakter den az olmalıdır fazla olması bam şüphesi sebebiyle seo açısından sakınca oluşturabilmektedir.

Dördüncü kuralımız heat ing etiketi Bir web sitesinde mutlaka heat ing etkisi bulunmalıdır.

Beşinci kuralımız görseller herhalde yer alan resim sayısı arttıkça sitenin toplam boyutu da artmaktadır , Bu yüzden kaynak kodu veya içerik boyutu oranında artarak sitenizin hızını olumsuz yönde etkileyecektir.sitelerde  kullanılan resim sayısı olabildiğince azaltılmalı ve kullanılması gereken resimlerin boyutları küçültmelidir. resmi sayısını ve dolayısıyla sorgulama sayısının atmanın en iyi yolu resimlerde jpg teknik kullanmaktır.sitede kullandığınız resimlerde alt linkler bulunmalıdır, bu takılı anahtar kelimelerinizin oluşması anıların görsel aramalarında da çalışmasını sağlayacaktır.

Altıncı kuralımız daha ile link sayısı site içi linkleme vazgeçilmezlerindendir Yalnız bu konuda da istikrarlı davranmak gerekir site içerisindeki daha hile link sayısı 40 linki geçmemelidir.

Yedinci kuralımız haricilik sayısı hariciliğin sayısı 20 linki geçmemelidir gereksiz sitelere link verebilir. Bunlar nofollow etiketiyle gösterilmelidir.

sekizinci kuralımız nofollow link sayısı Google bir seni mutlaka nofollow kullanması önermektedir kalitesinde güvenmediğimi zp3 renklerimizi paylaşmak istemediğimiz Tarantino full ile gösterilmesi hiç renk veya tek kalitesi yüzünden o siteye kefil olmadığımızı bir etmiş oluruz.iPhone simgesi hangi marka açısından bir kalite Yönergesidir; özellikle sitelerin kullanıcıdan aklında kalması için senin logosu kadar etkili bir özelliktir .yeni ve teknolojilerinde ortaya çıkan para yakan özelliği ve teknolojilerinin TEOG’a etkisi açısından da kullanılması gerekmektedir.

onuncu kurulumu stil dostu sitelerde yer alan stil dosyaları tema ve eklenti kaynaklı olabilmektedir, stenin hızlanması için birden fazla dil dosyası tek bir dosyada birleştirilmelidir.

onbir kuralımız JavaScript dosya çıtır arkadaşlar JavaScript dosyaları trenin yavaşlamasınındaki en önemli faktörlerden birisidir, zip dosyaları ile  dosyaları küçültülerek çalıştırılması kolaylaştırılmalıdır.

on ikinci kuralımız robots.txt dosyası robots.txt dosyası Google’a indexlenmesi ve eklenmemesi istenilen dizinlerin geçici dosyadır. Google botlarının temizle hangi sınırlar dahilinde ama yapabildiğini belirttiğimiz dosyadır. herhangi bir kısıtlama  yapmadan robots.txt dosyasını kullanılması Google için çok önemli ve gerekliliktir.

on üçüncü kuralımız sitemap.xml dosyası yani sitemizin haritası Arkadaşlar bu dosta sitem içeren yansıtan bir yol göstericidir dolayısıyla sitedeki tüm sayfa sayısı ve bu sayfaların güncelleme sıklığı gibi önemli bilgileri arama motorları tarafından ile kullanılmasını sağlarız tren hızlı ve 
Google’da ilk sayfada çıkmak istiyorsanız versenize seo kurallarını uygulamanız gerekecek.bundan eklenmesinde kullanılmasını sağlar asitlerin hızlı ve tam indexlenmesi için kullanılması gerekli dosyadır.

on dördüncü kalmış domain yaşı seo açısından önemli bir kriterdir sitetenin yaşp açısından deneyim olarak algılanmakta ve önemli bir Kriter ise ya da olumlu bir şekilde yer almasını sağlamaktır.

on besinci kuralımız hazır head etiketleri ölçüleri belirtilmelidir finger tarayıcıları genişlik ve uzunluk ölçüsü girilmemiştir. isimleri önce tam ekran açar sonra resimin kendi ölçülerine getirir bu durumda zaman kaybı nasıl olur Eğer resimlere genişlik ve yükseklik değerleri ilave edilirse resimler ilk açılırken orjinal boyutları ile görüntülenir bu şekilde temiz daha hızlı yüklenir.

on altıncı kuralımız CSS ve xhtml hatalarıdır, sertifikalar bir senin Google gözünde belirli bir değere ulaşması için en önemli kriterdir dizilerin html ve CSS yapısının düzgün kodlanması onaylatmak Hem bu konuda sertifika almamızı Hem de düzgün tasarımı sayesinde stelerin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

on yedinci kuralımız Google Play’den Clear book 5 Renk Google’ın seni de gelen backlink ve içerik özgünlüğü gibi temel kriterlere göre verdiği puanlama sistemidir. onun üzerinden belirtilen bu puanlar da Seo konusunda dürüst veya saat çalışarak arttırılması oldukça kolaydır.

on sekizinci kuralımız Google backlink backlinks sitenize verilen bağlantılara verilen bir isimdir arama motorları tarafından indeksi almamızı sağlar Örneğin bir forumda sitenizde bulunan bir çözüm makalesini paylaşımınız bir bekleyiştir.

on dokuzuncu kuralımız strongbow disketleridir anahtar kelimeler size kalın ve italik bir şekilde gösterilerek arama motoru botları tarafından daha dikkat çekici hale getirilmesi sağlanmalıdır

yirminci ve son kuralımız yüklenme hızı ve yükleme hızı ne kadar fazla olursa kullanılacağı ve arama motoru botları sıcak içerikleri o kadar hızlı ulaşırlar. sitenin hızlı indexlenmesi ve diğer işlerin daha fazla size ulaşmasını sağlamak için Temiz’in hızlı olması gerekmektedir.

Başta da dediğimiz gibi Google’da ilk sayfada veya ilk sırada çıkmak için yapılması gereken siyah teknikleri bunlarla sınırlı değildir etmiş olduğumuz teknikleri en temel tekniklerdir bunlar; çoğaltılabilir bir ara motorlara göre değiştirebilir. 

Hello friends, how to go on google for the first time I will try to explain.

If you want to opt out of Google on the first page, you will need to apply the seo rules, it is not easy to get out first on a Google.

However, you will see that it is not so difficult to apply when you have friends on your website, but if you want to look at the methods Google does not have to look at the methods to save you both from the advertising budget and helps you to see your website in the search results in the order you want.

So what you need to do is start by applying the basic rules of theory to the sea. Black techniques that you must do to get out on the first page or first place on Google are not limited to telling you red now.

The techniques we specify are the most basic techniques, they can be reproduced or modified according to the search engines.

The first rule of our site should be longer than the short length of our friends page must be less than 70 characters in the title length,

Our second rule should choose the most important basic sausages related to the keyword. The length of the keyword should be less than 260 characters.

Our third rule is that the text of the description should be less than 160 characters in length.

Our fourth rule is the heat ing label A website must have a heat ing effect.

The fifth rule is that the total number of images in the images increases, so the total size of the site is increasing, so it will increase the speed of your site by increasing the size of the source code or content size. The best way to take the number of pictures and hence the number of queries is to use jpg in the pictures. The pictures you use on the site must have sub-links, the occurrence of these installed keywords will enable the memories to work in visual searches.

Our sixth rule is more important than the number of links within the site linking alone.

The seventh rule is the number of exclusion must not exceed 20 links. These must be indicated by the nofollow tag.

The eighth rule is that the number of nofollow links is a quality Directive in terms of which brand we are not vouched for because of the color or the quality of the only one that is shown in the tarantino full we don’t want to share our colors. In particular, it is an effective feature of your site to keep users in mind. It has to be used in terms of its effect on TEOG and its technologies and technologies.

The tenth installation of style-style sites can be style-based and theme-based.

eleven rules JavaScript file crisp friends JavaScript files are one of the most important factors in the slowing down of the train.

Our second rule is the robots.txt file The robots.txt file is the temporary file of the directories that should be indexed and not added to Google. Google bot is within the limits of what you can do but the file is specified. The use of a robots.txt file is a requirement for Google, even if there are no restrictions.

Our thirteenth rule is sitemap.xml file which means that our site map is a guide that reflects this site to your friends, and therefore allows you to use important information such as the number of pages on the site and the frequency of updating these pages by the search engines

If you want to go out on the first page on Google, you will need to apply the rules of the seo.

The age of the fourteenth domain is an important criterion for the seo.

The fifteenth rule should be specified in the ready head labels dimensions. The finger scanners have not been entered in the width and length measure. names before the full screen opens then the size of the picture brings its own size in this case loss of time If the images are added to the width and height values ​​are displayed with the original size of the images at first opening this way is installed faster than clean.

Our sixteenth rule is CSS and xhtml errors, certificates are the most important criterion for reaching a certain value in a Google eye.

our seventeenth rule is from Google Play Clear book 5 Color is the scoring system that Google gives you based on the basic criteria such as backlink and content specificity. These points indicated via it are also fairly easy to improve on Seo or increase by working hours.

Our eighteenth rule Google backlink backlinks is a name given to the links to your site that allows us to get the index by the search engines.

our nineteenth rule is the strongbow floppy keywords should be shown in bold and italic, making it more noticeable by search engine bots

The twentieth and last rule is that the higher the loading speed and loading speed, the faster the search engine boots get their hot content. To get quicker indexing of the site and other things to reach you more, Clean must be fast.

As we said at the beginning, the first techniques to go on the first page in Google or to be done in black techniques are not limited to these techniques are the most basic techniques; can be replicated according to an intermediate engines.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments