Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaGİDAElma ve faydalari nelerdir

Elma ve faydalari nelerdir

Elma ve faydalari nelerdir

Elma ve faydalari nelerdir : Elma magnezyum ve potasyum ve minerali ile birlikte a,c ve k vitamini açısından zengin bir meyvedir. Elma içermiş olduğu vitamin, aktivitesi yaklaşık olarak 1500 ml gram C vitamini ve eşdeğer olarak antioksidan etkisi  göstermektedir sabahları kahvaltıdan önce aç karnına tüketilmesi faydalı olmaktadır.

Aynı zamanda cildi besleyici güzelleştirici ve panik cildimize Böyle hayat iksiri gibi tanımlayabileceğimiz; bir meyve olarak karşımıza çıkan elma içermiş olduğu tekniği sayesinde Eğer kabuksuz olarak tüketilirse ishali önlemede yardımcı olmaktadır.

Elma suyu oksidasyonu dediğimiz kalp damar sağlığı için bizim için önem taşıyan bir olayı bir de 9 ila 34 oranında azaltıcı etki göstermektedir.

Bu nedenle gün içerisinde bir tane elma mutlaka beslenmemize eklensin demek değil aynı zamanda hava kirliliğine karşı da vücut açısından son derece saygılı olan elmanın Yeşilimi kırmızı sıtma gibi görüşler sürekli olarak gündemi meşgul etmektedir.

Özellikle şeker hastalarının yeşil olanlarını eksilerini tercih etmektedir içermiş olduğu kadar hemen hemen aynıdır Bu nedenle Şeker hastaları kırmızı elma ile tüketebilirler.

What are the benefits of apples

apples, potassium and magnesium and potassium minerals in combination with vitamin C and vitamin K in vitamin A vitamin contains approximately 1500 ml of vitamin C equivalent equivalent of antioxidant effect in the village shows.

At the same time the skin nourishing beautifying and panic to our skin such as the elixir of life can describe; The apple-containing apple which is seen as a fruit helps you to prevent diarrhea if it is consumed without the shell.

Apple water oxidation is an important event for the cardiovascular health that we call a 9 to 34-reducing effect.

For this reason, one apple does not necessarily mean to be added to our diet, but also respects the air pollution and the body is extremely respectful of the apple, such as Green Red malaria, constantly focusing on the agenda.

Particularly diabetes patients prefer the green ones cons are almost the same as they contain. Therefore, diabetics may consume with red apples.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments