Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaSAĞLIKCilt kanseri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Cilt kanseri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Cilt kanseri ve tedavi yöntemleri nelerdir ?

Cilt kanseri temel olarak zaten cerrahi olarak tedavi ediyor Yani en efektif tedavi yöntemi cerrahi hastalar özellikle cerrahi girmek istemiyorlar Kayseri yayılacak falan diye yanlış bir inanış var ama kesinlikle cerrahi gerekli bir şeyler bu yanlış inanışın kesinlikle gitmesi gereken çıkarsa kanser olur durumları yıldır bıçak değmemesi gerekiyor falan inanışı kesinlikle çok yanlış bir inanış Yani insanlar bundan kesinlikle korkmam Anılar cerrahi işlemden önce Yani bir tanı koymamız gerekir dedi yani kanser tipini tahmin etmeniz için küçük mum biyopsi alabiliriz yani kanserin tipine göre kesilen istek bunu tamamen çıkartabiliriz.

Bunu uygunsa kanseri tanı diyor evde cerrahi genişletmenin yani sinirim çıkarılacak Ne kadar sağlam doku bırakılacak karar verilir Yani bu kanserin tipine ve derinliğine göre değişebilir bu cerrahi sınır yanında ikinci bir cerrahi işlem yapılabilen sonuçlar çok büyük değilse yapılacak cerrahi işlem çok kolay değil beni çıkartmak çok kolay.

Örneğin yani kanka verilecektir beni çıkartmak çok kolay 15 dakikalık bir işlemde çok zor bir şey değil bazen ama hani yara ile Ünsal ile seyreden skuamöz hücreli Karsinom en uzun yıllar da eklenirse şey olabiliyor yani doku içinde hem derin hem de yana Yayla biliyorlar O yüzden de bir plastik cerrahi operasyon gerekiyor.

Oysa ben onu zaten değil benim aşağı indiğinde bile çok hızlı diğer organlara yayılabiliyor yani çok ince bir milim bile çok küçük saydığımız bir derinlik Demir Onun için aslında önemli bir derinlik etrafa yayılmış sayabiliriz Yani bu kanseri ama skorum hücreli Karsinom dediğim gibi etrafa yayılır yayılır ama oradan nereye yanına ama cerrahi işlemi da Ha uzun süre Hatta bir dermatolog bir Plastik Cerrah yapması bile gerekebilir.

What are skin cancer and treatment methods?

Skin cancer is basically already treated surgically. So the most effective treatment method is surgical patients, especially they do not want to undergo surgery. There is a false belief that Kayseri will spread, but there is definitely a need for surgery. It’s definitely a very wrong belief So people I’m definitely not afraid of it Memories said before the surgical procedure So we need to make a diagnosis so we can take a small wax biopsy to estimate the type of cancer so we can remove it completely according to the type of cancer cut request.

If this is appropriate, he says, “diagnosis of cancer”, “surgical enlargement at home, that is, my nerve will be removed. It is decided how much healthy tissue to leave. This may vary according to the type and depth of the cancer. Besides this surgical margin, a second surgical procedure can be performed. If the results are not very large, the surgical procedure is not very easy, it is very easy to remove me.”

For example, a bro will be given. It is very easy to remove me in a 15-minute procedure. Sometimes it is not a difficult thing, but you know, if the squamous cell carcinoma that progresses with the wound and Ünsal is added for the longest years, it can happen, so they know both deep and sideways in the tissue. That’s why they know a plastic surgical operation is required.

However, I don’t think it’s already, it can spread to other organs very quickly even when I go down, that is a depth that we consider even a very thin millimeter very small Iron For him, we can actually count it as an important depth. I mean, this cancer, but my score spreads around like I said cell carcinoma, but where does it go from there? next to him, but the surgical procedure is too long. Even a dermatologist may need to do a Plastic Surgeon.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments